ציוד לקוסמטיקאיות

ציוד לקוסמטיקאיות 

שתפו בכל הכוח
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

רווחיות של מכון יופי תלויה לא רק במקצועיות של הצוות, אלא גם באיכות השירותים הניתנים. אי אפשר לספק תוצאות ראויות שישביעו את רצונם של הלקוחות, ללא ציוד מקצועי ומודרני לקוסמטיקאיות. כל קוסמטיקאית מתחילה יודעת שבחירת הציוד והכלים הקוסמטיקאים הכרחית להשגת תוצאות במאבק על גוף, עור ושיער יפים ובריאים. הקוסמטיקה המודרנית לא עומדת במקום, בכל שנה בעולם של הפיתוחים המדעיים מופיעות שיטות חדשניות, ציוד וכלים שיכולים לקדם ולשפר את איכות העבודה ולאפשר לכל קוסמטיקאית להרחיב את קהל הלקוחות שלה וכמובן גם להפוך את העסק להרבה יותר רווחי. רכישת ציוד מקצועי לקוסמטיקאיות דורש עלויות כספיות רציניות, אך עם השקעה בציוד קוסמטיקאי נכון זה בהחלט ישתלם בתווך הרחוק.

ציוד ההכרחי לקוסמטיקאיות 

מה צריך להיות הציוד של קוסמטיקאית תלוי במידה רבה בסוג הספציפי של השירותים המוצעים על ידה. כל סוג טיפול דורש כלים וציוד מיוחדים. עם זאת, יש מינימום של ציוד שחייב להיות נוכח בכל מכון יופי:

  • מיטת טיפולים לקוסמטיקאיות – נחוצה לשהייה נוחה של הלקוחות בזמן ביצוע טיפולים קוסמטיים. עדיף לבחור מיטת טיפולים עם משענת לתמיכה וגובה מתכוונן.
  • מנורת לופה לקוסמטיקאיות- מכיוון שכל הליך קוסמטי דורש טיפול מרבי בפרטים הקטנים של פני האפידרמיס ( השכבה העליונה של העור) לא ניתן לוותר על מנורת לופה מצוינת. הלופה נוחה להזזה ומספקת תאורה ללא צל.
  • מראה – מראות בגדלים שונים הן מאפיין הכרחי של כל מכון יופי.
  • סטריליזטור – ללא מכשיר עיקור וחיטוי, מכון היופי לא יכול לתפקד בהתאם לתנאי משרד הבריאות. חשיבות השמירה על ניקוי וחיטוי הכלים הקוסמטיים היא עצומה, מאחר ותפקידה של כל קוסמטיקאית היא לספק ללקוחות סביבת עבודה וציוד נקיים מחיידקים וזיהומים, כמו כן למנוע את מעברם בין הלקוחות.
  • סט כלים – כל קוסמטיקאית חייבת בסט כלים הדרוש לביצוע טיפולים קוסמטיים באיכות גבוהה.
  • ציוד אישי – חלוק עבודה, מגבות נקיות, כפפות סטריליות, חפצי היגיינה חד פעמיים וכדומה.

ציוד משלים לקוסמטיקאיות

סוגים מסוימים של הליכים קוסמטיים דורשים ציוד ומיכשור קוסמטיקאי נוסף שיכול להרחיב את סוגי הטיפולים אותם ניתן לבצע במכון. ככלל, קוסמטיקאיות מנסות לרכוש מתקנים רב תכליתיים שיכולים להחליף ארסנל שלם של מכשירים. ציוד זה לא רק חוסך מקום במכון, אלא גם מפחיתות משמעותית את עלות אחזקת הציוד. יתרון נוסף של ציוד מודרני רב תכליתי הוא היכולת להרחיב את האפשרויות הזמינות על ידי הרחבת פונקציות עבודה נוספים. מכשיר קוסמטי בעל מערכת סטנדרטית של פונקציות מציעה את שירותי הקוסמטיקה הפופולריים ביותר בשוק כמו פילינג עמוק, מתיחת פנים ללא ניתוח, הצערת עור, חידוש העור (סינרג'י) ועוד. מכשיר בעל פונקציות מרובות הוא פתרון מצוין למכוני יופי קטנים, מאחר והוא נותן מענה למגוון רחב של טיפולים אותם ניתן לספק ללקוחות. בנוסף, ישנו לציוד חשמלי לטיפולים מיוחדים כמו מכשירי מזותרפיה, טיפולי חמצן (microdermabrasion), מתקני לייזר ופוטו-אפילציה.

דרישות בסיסיות לציוד קוסמטיקאיות מקצועית

בנוסף לפונקציונליות ולאיכות, מכשירים טכניים חייבים לעמוד בתקני בטיחות מקובלים. בעת בחירת הציוד הדרוש חשוב לשים לב לתיעוד המאשר את בטיחות המכשיר והתאמתו לדרישות החוק, ציוד מקורי מאפשר אמינות של המותג ויוקרתיות לקוסמטיקאיות מקצועיות. בעת רכישת ציוד חדש, חשוב לזכור כי ההפעלה של מכשירים מסוימים דורשת ידע ומיומנויות מיוחדות. הקוסמטיקאית חייבת לדעת כיצד להשתמש בו נכון, מהן שיטות היישום ואיך לטפל בציוד הקוסמטי.

תגובות לפוסט:
שתפו בכל הכוח
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin