חזיות

סוגי החזיות המטריפות שאת חייבת להכיר

שתפו בכל הכוח
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

פריט הלבוש הייחודי שלובשים אותו לא פעם גם כאשר אפשר ללכת בלי, בבית, הוא ללא ספק הפריט שהנוחות שלו משתווה ליופי שלו בעיצובים של היום. רוב הנשים לא יקנו חזייה יפה ללא הנוחות וההתאמה שלה למבנה הגוף והחזה שלהן ולכן הקורלציה המושלמת בין אסתטיקה לשימושיות מניבה לנו עוד ועוד דגמים יפהפיים בכל שנה.

יש דגמים קלאסיים שלא יפסיקו להימאס לעולם ויש דגמים שיצופו מדי פעם משום שהם זוכים לפופולריות בגלל משפיענית כלשהי שממליצה עליהם ובצדק, כנראה, ויש את מי שתלבש חזיות כמו שהיא אוהבת רק משום שהן תמיד מחמיאות לה וזה הכי חשוב בבחירת החזייה – עד כמה היא מדברת אלייך.

חזיות בלקונט – הכי מיוחדות שיש

המבנה המיוחד של חזיית בלקונט שהוא חצי תחתון מעוצב מאוד ותומך וחצי עליון רומז ומפפתה הוא מבנה שלא ייצא לעולם מהאופנה והוא מופיע מדי פעם כחזייה מובנית בתוך בגדים כמו שמלות. זוהי גזרה שמלווה אותנו מאות שנים מאז ימי המחוך שגילה לנו שדחיפת החזה מעלה עושה לו נפלאות ולכן כל חזייה שמנסה לחקות מבנה כזה היא פופולרית לא פחות. נסי לבחור חזייה שיכולה ללוות אותך כך שנים בזכות עיצוב שלא נמאס וחומרים איכותיים וכך תוכלו להוסיף מדי שנה בלקונט שמתחדש בעיצוב רענן, נוסף לה.

חזיית טי שירט – למראה הספורטיבי והנקי

חזיית טי שירט מצטיינת בעיצוב ללא תיפורים מיותר ובכך שהיא עוברת חלק את מראה החולצה הצמודה, או הגופייה הסקסית. היא מושלמת לכל מי שאוהבת סגנון לבוש ספורטיבי מבלי למשוך מבטים תוהים על התיפור הבולט ולשמור על דיסקרטיות ברורה. אם סגנון החיים שלך דינמי ותוסס ואת רוצה חזייה שלא גורמת לך להיזכר שהיא קיימת זוהי החזייה המושלמת לך ולסדר היום שלך, בלי התנצלויות. נוחה, יפה, מתאימה לכל לבוש במלתחה שלך ותומכת מאוד.

חזיות סקסיות – עם או בלי תחרה

חזיות סקסיות הן קטגוריה באמת גדולה מכדי להגדיר אותה בכמה מילים ואפשר לומר שנמצאות בה כל החזיות שגורמות לך להרגיש כזאת, עם או בלי תחרה. התחרה, למעשה, אינה חייבת להיות חלק מהגדרת הסקסיות אם מדובר למשל בחזיית סאטן תומכת שעושה עבודה נהדרת בעיצוב החזה היפה שלך בדיוק רב. התמיכה של החזייה היא שחשובה וכשהיא משתלבת באאוטפיט שלך זה בוודאי גורם לך להרגיש הכי סקסית בעולם. חזייה כזאת אפשר ללבוש עם בגד או להסתובב איתה גם בלי משהו מעל והיא עדיין תיראה מצוין כפריט לבוש בפני עצמו.

חזיות ללא ברזלים – לנוחות מרבית

גם נוחות מרבית היא סקסית כאשר יודעים ללבוש אותה נכון. חזיות ללא ברזלים משמשות היום לא פעם כגוזייה או פשוט כבגד בית נוח ומקסים. אתם יכולות ללבוש אותן מבלי לצאת מהבית אלא רק משום שהן נוחות מאוד ולא גורמות לכן לרצות להשליך אותן מעליכן ברגע שחזרתן הביתה.

תגובות לפוסט:
שתפו בכל הכוח
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin